Tekutý prací prostředek TEXCARE na stínění tkanin

Speciální prací prostředek pro péči o naše stínící látky se stříbrnými a nerezovými přízemi. Množství: 1l

10 dní
Kód: 112
Značka: YSHIELD®
456 Kč

Speciální prací prostředek pro péči o naše stínící látky se stříbrnými a nerezovými přízemi. Formulace, které jsme vyvinuli, chrání stínící materiály a udržují stínící útlum během praní. Dokonalá čistota a hygiena i při 30°C. Náš jediný schválený prací prostředek pro všechny naše stínící textilie. To je jediný způsob, jak mít jistotu, že se textilie nepoškodí!

Proč tento prací prostředek?
Po mnoha pracích testech s širokou škálou detergentů jsme věděli, že některé detergenty jsou pro stínění velmi špatné. Přišla i zpětná vazba od zákazníků, že například mýdlové ořechy silně voní na stříbrných látkách. Společně s ekologickým výrobcem pracích prostředků jsme vyvinuli unikátní prací prostředky, které zaručeně nereagují s našimi stínícími látkami.

Pro alergiky
Prací prostředky TEXCARE nejen chrání stínící materiály a životní prostředí: Neobsahují žádné vůně, barviva, komplexotvorná činidla, konzervační látky, enzymy, genetické inženýrství, petrochemické látky, všechny složky jsou 100% biologicky odbouratelné.

Aplikace
1 litr vystačí na 20 umytí. Dávkování je nezávislé na tvrdosti vody. Pro každé praní nalijte 50 ml TEXCARE do plnicí zásuvky pračky nebo přímo do bubnu. Perte na 30°C na jemný cyklus. Při žehlení a sušení si všimněte také štítku s údržbou příslušné tkaniny! Tip: Pokud chcete trochu "svěží" vůně, přidejte pár kapek esenciálního oleje!

Složení:
Mýdlo vyrobené z řepkového oleje 5-15%, cukerné povrchově aktivní látky 5-15%, sulfát kokosového oleje 5-15%, rostlinný alkohol (etanol) 1-5%, sulfátovaný ricinový olej <1%, citrát <1%, voda do 100%. Složení INCI: Aqua, Draselné mýdlo, Alkylpoly-glukosid C8-16, Sodium C 8-14 sulfát mastného alkoholu, Alkohol, sulfátovaný ricinový olej, Citrát draselný.

Zpět do obchodu